Lajme

Vajza e Enver Malokut komenton deklaratat e dëshmitarit të mbrojtur të Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmeti!

01/11/2018 22:31
nga:D.I

Deputetja e LDK-së dhe njëherit vajza e Enver Malokut përmes rrjetit të saj social Facebook ka bërë të ditur se është duke shikuar intervistën me dëshmitarin e mbrojtur të Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmeti, raporton Gazeta Blic.

Maloku i ka uruar mirëseardhje Gjykatës Speciale.

Duke komentuar deklaratat e Mehmetit ajo ka thënë se shihen fshehje të gjurmëve të krimeve, fshehje e deklaratave të dëshmitarëve, politikanë të përfshirë në vrasje të veprimtarëve politikë… e çka jo tjetër!

Postimi i plotë i Malokut: 

-Fshehje e gjurmëve të krimeve
-Fshehje e deklaratave të dëshmitarëve
-Hetues e prokurorë frikacakë e të kapur nga politika
-Politikanë të përfshirë në vrasje të veprimtarëve politikë
… e cka jo tjetër!

Mirë se vjen Gjykatë Speciale!

10/20/2018 19:02

Beqiri: Të gatshëm për zgjedhjet e reja ku LDK do të jetë fituese