Showtime

Urimet e artistëve për 12 vjetorin e Pavarësisë

02/17/2020 16:18
nga:N S

Kosova sot feston 12 vjetorin nga shpallja e Pavarësisë. Në një ditë të tillë nuk kanë munguar pos aktiviteteve edhe urimet e shumëta nga të gjithë.

Në frymën festive janë përfshirë edhe personalitetet e njohura të skenës dhe ekranit shqiptar.

Duke i shfrytëzuar rrjetet sociale, ata i kanë uruar fansat e tyre dhe bashkëkombësit për Ditën e Pavarësisë së Kosovës.

Më poshtë mund t’i shikoni postimet e tyre në Instagram.

View this post on Instagram

Gëzuar Kosovë 💙 #12vjetshtet 🇽🇰🇦🇱

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

View this post on Instagram

Gëzuar 12 vite pavarsie Kosova jonë!

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

View this post on Instagram

Gezuar Pavaresine Kosova jone e dashur ❤️

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on

View this post on Instagram

Gëzuar Kosovë ! #kosovoindependence

A post shared by Shkumbin Ismaili (@shkumbinismaili1) on

View this post on Instagram

😊 #12vjetshtet🇽🇰

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on

View this post on Instagram

Urime 💙💛

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on