Showtime

U tha se “Memos” iu ofrua rol në sezonin e pestë të “La Casa de Papel”, kompania që e menaxhon hedh poshtë thashethemet

04/09/2020 17:55
nga:L I

“Mrekullia në çelinë nr.7” ishte filmi i cili u përfol gjatë këto ditë në media, por aktori i cili luajti rolin e “Memos”, Aras Bulut Iyenmeli ka marrë një ofertë nga producenti i serialit “La Casa de Papel”, shkruan GazetaBlic.

Pas sezonit të katërt të këtij seriali u bë e ditur se do të ketë dhe dy sezone tjera.

Tashmë po përflitet se aktori ka marrë një ofertë nga producenti për të luajtur rolin e Stambollit në sezonin e pestë.

View this post on Instagram

ARAS BULUT İYNEMLİ'YE NETFLİX'TEN TEKLİF İDDİASI! İçerde, Çukur dizisinden sonra 7. Koğuştaki Mucize filmindeki başarılı performansıyla herkesi kendine hayran bırakan Aras Bulut İynemli'ye bomba bir teklif geldiği iddia edildi. Netflix'te yayınlanan 7. Koğuştaki Mucize filmi en çok izlenenler listesine girmeyi başardı. Aldolftay'ın haberine göre La Casa de Papel dizisinin 5. Sezonu için Aras Bulut İynemli'ye teklif götürdü. İddialara göre İynemli, LCDP 5. Sezonunda İstanbul karakteriyle diziye dahil olacağı söyleniyor… Bu iddia üzerine oyuncunun Menajerlik şirketine ulaştım. Menajerlik şirketi haberin doğru olmadığını söyledi. #dizihaberleri #arasbulutiynemli #dahaneler #mustafakılıç çukur #netflixturkiye #netflix #lcdp4 #lcdp5 #lacasadepapel

A post shared by Mustafa Kılıç️ (@mustafakiliconline) on

Këto pretendime i hodhi poshtë gazetari Mustafa Kiliç, i cili përmes një postimi në Instagram, tha se kompania menaxheriale e aktorit ka thënë se lajmet nuk janë të sakta.