Showtime

U tha se është me Noizyn në Tajlandë, Tayna sqaron gjithë lëmshin!

03/15/2019 23:01
nga:L I

Ditën e sotme në media u përfol se Tayna dhe Noizy janë në pushime në Tajlandë së bashku, e krejt kjo nga fotografitë që dyshja publikonte në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

Por, nuk ka vonuar shumë dhe tani ka reaguar Tayna përmes një fotografie të publikuar, duke sqaruar gjithçka!

Në fotografinë e publikuar ajo shihet me prindërit e saj, ku dhe shkruan “Me prindat <3".

Tayna ditën e djeshme u komentua edhe për projektin e saj të ri “Kce”, ku pjesë të këngës e bëri dhe të famshmin e shprehjes “A ban me fol”, ku në fillim u tha se ishte takuar me djalin në fjalë dhe kishte marrë lejen për ta përdorur, por në fund nga shoku i tij rezultoi krejtësisht e kundërta!/GazetaBlic

05/03/2020 11:11

Noizy na prezanton me ‘gruan’ e tij dhe e njohim të gjithë