Lajme

U shpërndanë lajme të rrejshme në emër të tij, reagon mikrobiologu Lul Raka

04/10/2020 12:56
nga:Y I

Ditëve të fundit në rrjetet sociale është shpërndarë një mesazh për të cilin thuhej se e ka shkruar mikrobiologu i njohur Lul Raka dhe paralajmërohej një katastrofë e madhe.

Por vetë Raka ka reaguar në rrjetin social Facebook në lidhje me këtë mesazh duke e mohur kategorikisht se ai është autor i një shkrimi të tillë.

Postimi dhe shpërndarja e këtij mesazhi në emrin tim është LAJM I RREJSHËM shkruan Raka në Facebook raporton Gazeta Blic.

Postimi i plotë: