Showtime

U ndanë, por Isac Carew nuk heq dorë nga Dua Lipa

07/11/2019 11:11
nga:L I

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga i dashuri i saj, kuzhinieri Isac Carew.

Isac, për dallim nga Dua po kalon kohë vetëm, këto ditë ai është duke qendruar në Spanjë më sakt në Madrid. Në postimet të cilat i bën në rrjete sociale nuk mund ta shohim më ndonjë të dashur të re.

Me lidhjen që Dua ka filluar Isac nuk është i frustruar aspak ai nuk i ka fshirë imazhet me Dua Lipen ende i mban në Instagram.

Me sa duket ai ka qenë shumë i lidhur me këngëtaren shqiptare dhe nuk e ka pritur aq mirë ndarjen. Por është paksa e çuditshme se të njëjtën gjë se ka bërë edhe Dua, fotot me Isac figurojnë në Instagramin e artistes./Indeksonline