Showtime

U martua me maqedonin, por a i flet shqip fëmijës Adelina Tahiri? Tregon vetë ajo

02/20/2020 22:01
nga:N S

Këngëtarja, Adelina Tahiri iu ka kërkuar ndjekësve të saj t’i bëjnë pyetje përmes rubrikës së Instagramit, ‘Ask me a question’.

Pyetjet ishin të shumta por vetëm disa iu është përgjigjur, shkruan GazetaBlic.

E pyetur se si i flet djalit të saj, Jonit në gjuhën shqipe apo maqedonisht ajo u përgjigj duke thënë se i flet në shqip por edhe maqedonisht pasi që bashkëshorti i saj është nga Maqedonia.

Ndryshe, Adelina Tahiri ceki se në të dy gjuhët i flet fëmijës dhe nuk iu prish punë asgjë.

/GazetaBlic./

04/22/2020 12:53

Çka po ndodh me bashkëshortin e Adelina Tahirit?