Showtime

U bë nënë një muaj më parë, Elita Rudi shfaqet në super formë nga bregdeti

04/01/2021 23:53
nga:V R

Moderatorja e njohur, Elita Rudi vetëm një muaj më parë u bë nënë për herë të dytë.

Prezantuesja solli në jetë vajzën e parë që e pagëzoi me emrin Bota, përcjell Gazeta Blic.

Por, edhe përkundër kësaj, Elita ka arritur që shumë shpejt t’i rikthej format e trupit, e këtë e ka dëshmuar edhe në një postim që ka bërë së fundi.

Elita me familjen e saj së fundi ka nisur pushimet në Vlorë, ndërsa që u shfaq në formë të mirë nga atje.

Ndryshe, kujtojmë që Elita dhe Gjiko kanë edhe një djal tjetër, Zërin./Gazeta Blic

Capital T i bën dhuratë Adrola Dushit? Modelja “mbulohet” me trëndafila të kuq