Showtime

U bë baba për herë të parë, publikohet fotografia e parë e Besnik Krapit me vajzën, Emin

07/01/2020 21:05
nga:L I

Ka dy javë që Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë bërë prindër për herë të parë, shkruan GazetaBlic.

Aktorja solli në jetë një vajzë të cilën çifti e pagëzuan me emrin Emi.

E tani është publikuar dhe fotografia e parë e Besnikut me vajzën e tij të vogël

Ka qenë mikesha e tyre e ngushtë, aktorja Olta Daku ajo e cila ka publikuar një fotografi të tij duke mbajtur vajzën në krah.

Çifti kurërozuan lidhjen e tyre me martesë në shtator të vitit të kaluar.

/GazetaBlic