Lajme

Turp të quhet mësimdhënës ky, ja si e maltreton nxënësin

09/21/2018 21:19
nga:Gazeta Blic

Rrahja e nxënësve nga mësimdhënësit, nëpër shkolla, vazhdon të jetë përditshmëri. Jo më larg se sot, një e tillë ka ndodhur në një nga shkollat e Preshevës.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale shihet se si një arsimtar rrah nxënësin në klasë.

Kjo ngjarjes është filmuar nga nxënësit e klasës me telefon.

Sipas përshkrimit kjo ngjarje ka ndodhur në fshatin Leran të komunës së Preshevës.

 

PAMJE TË RËNDA nga Lerani: Kështu rrah arsimtari nxënësin në Leran. (Pamjet publikohen me dëshirën e familjarit të nxënësit në këtë rast)

Publiée par Presheva.com sur Vendredi 21 septembre 2018

01/19/2020 12:35

Gruaja rrihet nga burri në Gjakovë, e merr fëmijën dhe kthehet te prindërit