Showtime

Tuna Sejdi në gjendje jo të mirë shëndetësore!

03/14/2019 16:31
nga:L I

E ftuar në koncertin e këngëtares Tuna Sejdiut ishte edhe Soni Malaj, e cila zbuloi një ditë para eventit, se Tuna ishte në gjendje jo të mirë shëndetësore. Teksa i shprehte pamundësinë për të shkuar, Soni i uronte këngëtares shërim të shpejt!

Mirëpo, gjatë ditës së sotme, këngëtarja ka publikuar një video, ku tregon se është në gjendje jo të mirë shëndetsore dhe pranë saj ndodhet make up astisti Kaçi Lleshi.

‘Infermieri me krejt aftësitë e veta Kaçi Lleshi para setit’, shkruan Tuna për mikun e saj, i cili po kujdeset për të, bashkë me Kaçin ndodhet edhe Patrisi.

Nuk dihet se çfarë po kalon këngëtarja, por fansat janë shqetësuar për të. Ata presin sa më shumë hite nga muzika e saj.

05/25/2019 12:04

“San Siro” plot për Empolin, gjyqtari Banti “vërshëllen” për herë të fundit