Showtime

“Tu luta” hit edhe në dasma, shikojeni çfarë bënë një çift i ri këtë këngë! (VIDEO)

08/10/2017 20:40
nga:Gazeta Blic

‘Tu luta’ nga Flori Mumajesi dhe Shkurte Gashi, publikuar në fund të vitit të kaluar përbën pa dyshim një prej krijimeve më të suksesshme në repertorin e dy artistëve.

Pas një pritje të gjatë për duetin, nuk kishte se si të ndodhte ndryshe.

E ‘Tu Luta’ duket se përpos që po vazhdon të dëgjohet, është bërë trend edhe në dasma.

Një moment të tillë e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale vetë këngëtarja Shkurte Gashi ku në videon e postuar shfaqet një çift teksa simulon para të pranishmëve interpretimin e këngës.

Ndiqni të plotë më poshtë.

07/19/2018 15:45

Prifti bëhet hit me deklaratën e tij, ai thotë se ferri nuk ekziston dhe feja është biznes