Showtime

Trump e shpërndau Thaçin dhe deklaratën e tij në Twitter, kështu reagon Endriti

02/09/2020 12:36
nga:N S

Ditën e djeshme në media sociale, qarkulloi lajmi se Donald Trump ka shpërndarë një status të presidentit Hashim Thaçi.

Ky lajm u komentua në media po ashtu edhe u vlerësua si një veprim i madh drejt Thaçit, shkruan GazetaBlic.

Ky lajm e paska gëzuar edhe djalin e presidentit, Endritin. Me një postim në ‘Instagram‘, ai ka publikuar në storien e tij lajmin.

Endriti, sigurisht se është ndjerë krenar me babain e tij.

/GazetaBlic./

09/20/2020 14:01

Kështu e reklamon Endriti takimin e presidentit Thaçi me Erdoganin