Sporti

Tronditet Real Madrid në minutën e 94 nga Betis (VIDEO)

09/20/2017 23:56
nga:A. R.

Skuadra e Real Madrid është shokuar në minutën e 94 nga lojtari i Betist Sanabria.

Pas kësaj humbje Real Madrid pas pesë xhirove ka 8 pikë dhe renditet në vendin e shtatë,  7 pikë më pak se Barcelona e cila është e para me 15 pikë.

Real Madrid në pesë xhirot e para ka fituar vetëm dy ndeshje ndërkohë ka humbur një (sot) dhe ka barazuar dy./Gazetablic.com