Lajme

Tronditëse, 17-vjeçari thyen shtyllën kurrizore në trampolinë

03/29/2018 09:48
nga:M H

Një djalë rus 17-vjeçar nuk do të mund të ecë më pasi gjatë hedhjes në trampolinë theu shtyllën kurrizore.

Pamjet tregojnë 17-vjeçarin, emri i të cilit nuk është publikuar duke u hedhur në trampoline në Shën Petersburg

Diçka duket se shkon keq kur ai bën një përplasje të fortë në trampolinë dhe menjëherë i vijnë në ndihmë njerëzit aty pranë.

Një ambulancë u thirr në vendin e ngjarjes nga punëtorët e qendrës së trampolinës dhe djali u tha se nuk do të mund të ecë përsëri.

Gjendja e tij përshkruhet si shumë serioze dhe mjekët nuk po komentojnë nëse ai do të ecë përsëri.

Policia njoftohet se ka filluar procedimin penal ndaj pronarëve të qendrës

10/01/2018 19:53

Qytetarin e pyesin nëse i pëlqen Rita Ora apo Dua Lipa, por përgjigja e tij është epike – ja çka thotë!