Sporti

Tre gola të shpejtë në takimin Tottenham – Dortmund (VIDEO)

09/13/2017 21:07
nga:Gazeta Blic

Tottenhami është duke e mundur Dortmundin me epërsinë 2:1 pas 15 minutave lojë, me golat e Son dhe Harry Kane. Për mysafirët shënoi Yarmolenko.

07/03/2018 11:56

Futbollisti i Malmos që kushton më shtrenjtë se skuadra e Dritës