Showtime

Travis Barker ndan letrën e dashurisë nga Kourtney Kardashian

02/22/2021 17:14
nga:Flutura Gashi

Travis Barker pret me padurim “shumë aventura argëtuese” me të dashurën Kourtney Kardashian.

Rokeri 45-vjeçar ndau një shënim të ëmbël të shkruar nga e dashura e re, 41 vjeç, në mediat sociale, shkruan Page Six.

“Për shumë aventura argëtuese, mund ta shkatërrojmë njëri-tjetrin plotësisht. Dashuri, Kourtney ”, lexohej në letër.

Së fundmi Barker dhe Kourtney Kardashian kaluan Ditën e Shën Valentinit së bashku javën e kaluar, duke postuar video identike të të njëjtit vend në Instagram.

Dyshja më vonë e bëri romancën e tyre zyrtare, Kourtney duke ndarë një çast të duarve të ndërthurura të çiftit.
Kardashian ndan tre fëmijë me ish-in e saj, Scott Disick: djemtë Mason, 11 vjeç dhe Reign, 6 vjeç dhe vajzën 8-vjeçare Penelope.

Barker ishte martuar më parë me Melissa Kennedy nga 2001 në 2002. Ai më vonë u martua me Shanna Moakler në 2004, me çiftin që përfundoi divorcin e tyre katër vjet më vonë.