Sporti

“Tradhtari” Mourinho, shikoni si e festoi fitoren e Unitedit ndaj Chelseat (VIDEO)

04/16/2017 19:19
nga:Gazeta Blic

Jose Mourinho ka “tradhtuar” Chelsean me veprimin e fundit të tij.

Mourinho ka provokuar keq tifozët e Chelseat, pas fitores së ekipit të tij Manchester United në derbin e Premierligës, shkruan Gazeta Blic

Unitedi e mundi Chelsean, me rezultatin e pastër 2:0 në “Old Trafford”, duke i shtuar presionin në garën për titull.

Portugezi pas ndeshjes duket se harroi historinë dhe arritjet e tij me klubin londinez, duke festuar si një tifoz i flaktë i Manchester United.

Shikojeni provokimin e Mourinhos në videon më poshtë. /Gazeta Blic/

06/18/2018 15:39

Mourinho i fiksuar pas Willian, i ofron 80 milionë Chelseat