Sporti

Tottenhemi rikthen baraspeshën, barazon ndaj Chelseat

09/29/2020 22:33
nga:M K

Tottenhemi ka barazuar ndaj Chelseat fare në fund të duelit të 1/8-ës së finales në EFL Cup.

Erik Lamela ka shënuar për ta rikthyer baraspeshën në duel dhe për ta dërguar duelin drejt vazhdimeve, përcjell GazetaBlic.

Kanë edhe mbetur edhe shumë pak minuta deri në fund të takimit, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat.

Më poshtë edhe goli:

VIDEO

/GazetaBlic/

10/17/2020 15:11

Formacionet zyrtare: Chelsea – Southampton