Sporti

Torino-Wolves, super-përballja e “Play-Offit” në Europa Ligë

08/22/2019 19:05
nga:M K

Sot zhvillohet ndeshjet e para të fazës së “Play-Off’it” në Europa Ligë.

Padyshim se ajo që do ta merr vëmendjen kryesore është mes Torinos dhe Wolverhamptonit, shkruan GazetaBlic.

Të dyja skuadrat aplikojnë futboll të bukur, por njëra prej tyre do ta ketë fatin që të luajë në garën e dytë për nga rëndësia në kontinentin e vjetër, edicionin 2019/2020.

Gent-Rijeka e Legia-Rangers janë dy të tjera që meritojnë përcjellje, derisa më poshtë mund t’i shihni të gjitha takimet.

/GazetaBlic/

02/29/2020 23:12

Napoli – Torino, notat e futbollistëve