Sporti

Tifozët e Real Madridit reagojnë ashpër pas paraqitjeve negative të Ronaldos (FOTO)

01/13/2018 18:37
nga:Lorik J

Skuadra e Real Madridit ka humbur sërish në La Liga.

Ekipi i Zidane ka humbur në ndeshjen ndaj Villarreal me rezultatin minimal 0-1, shkruan GazetaBlic.

Golin e vetëm në këtë duel e ka shënuar, Forlans në minutën e 86 të takimit.

Edhe në këtë duel, Ronaldo zhvilloi një paraqitje negative.

Pas paraqitjeve të dobëta në këtë edicion, tifozët e Realit kanë filluar kritikat e ashpëra ndaj portugezit në rrjetet sociale.

Tifozët e dëshpëruar kanë shkruar në rrjetet sociale se Cristiano Ronaldo është ‘hargjuar’ dhe se nuk do ta ndihmojë më ekipin e tyre të zemrës.

01/18/2019 23:49

Whyte i gatshëm për ‘luftë’, “Klitschko gënjen”