Sporti

Thyen heshtjen edhe avokati i Ronaldos, pranon faktin kryesor

10/11/2018 12:45
nga:M K

Vazhdojnë edhe më tutje problemet për Cristiano Ronaldon.

Para disa dite u raportua se portugezi po akuzohet për një rast të dyshimtë lidhur me kryerjen e marrëdhënieve me një femër, por pa dëshirën e kësaj të fundit, shkruan GazetaBlic.

Siç raporton ‘Daily Mail’, duke u nisur nga deklaratat e avokatit Lesslie Stovall, një femër tjetër pritet të bëjë ankesë zyrtare për të njëjtën çështje sikur atë të Kathryn Mayorga.

Tashmë edhe avokati i tij ka thyer heshtjen duke folur lidhur me çështjen, derisa ka thënë që dëshmitarët po bëhen gati.

Mbetet të shihet gjatë ditëve në vijim nëse do të ketë ndonjë gjë më konkrete.

/GazetaBlic/

06/25/2019 11:37

Ekskluzive: Dafina Zeqiri dhe Tayna po vijnë me një super këngë