Lajme

Thaçi viziton fabrikën e automobilave “Toyota” në Japoni

09/11/2019 14:57
nga:Y I

Gjatë vizitës në Japoni, presindeti i vendit Hashim Thaçi ka vizituar edhe fabrikën e automobilave “Toyota”.

Rrugëtimi dhe suksesi i kësaj kompanie është mbresëlënës shkruan Thaçi në Facebook.

Postimi i plotë: