Thaçi takon Limajn

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në vazhdën e takimeve të sotme me krerët e partive politike, ka takuar edhe liderin e Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj. Limaj në takim ishte i shoqëruar nga ish-ministri, Skender Reçica për t’u konsultuar dhe koordinuar për çështjet me interes të vendit. Më herët, presidenti Thaçi ka pritur në takim liderët … Continue reading Thaçi takon Limajn