Cool

Thaçi para shkuarjes në Shtëpinë e Bardhë përkujdeset për zbardhjen e dhëmbëve

06/23/2020 19:58
nga:N S

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka vendosur që të kujdeset më shumë për shëndetin e tij oral.

Ai para se të nisur për takimin e tij shumë të rëndësishëm në Washington, ka vizituar njërën nga qendrat më të mëdhaja estetike dhe i ka zbardhur dhëmbët.

Këtë e postua vet doktoresha e cila kujdëset për higjienën dhe shëndetin oral në këtë qendër, Besa Begu. Ajo krahas kësaj shtoi se ishte mjaft e nderuar të kishte punë me presidentin e vendit, Hashim Thaçin.

“What an honor having Mr President for Guided biofilm therapy & whitening. Thank you for your trust!”, shkroi në profilin e saj në Instagram.

Ndryshe Thaçi do të udhëton për Washington për takimin e shumë rëndësishëm të 27 qershorit./gazetametro.net

 

06/30/2020 11:43

Gruaja e Sabri Fejzullahut, emocionohet nga fjalimi i presidentit Thaçi