Lajme

Thaçi: Krenar me kombëtaren tonë dhe tifozët e flaktë

11/17/2019 17:13
nga:B. D

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka shkruar se me mikëpritjen kosovare kemi fituar zemrat e botës, ndërsa sonte duhet të fitojmë betejën në fushën e gjelbër me Anglinë, shkruan GazetaBlic.

Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se është krenarë me kombëtaren e Kosovës dhe tifozët e flaktë.

Postimi i plotë i Thaçit:

Me mikpritjen tonë i fituam zemrat e botës, ndërsa sonte duhet ta fitojmë edhe betejën në fushën e gjelbër kundër Anglisë. Krenar me kombëtaren tonë dhe tifozët e flaktë. Përpara Kosova! HTH

Me mikpritjen tonë i fituam zemrat e botës, ndërsa sonte duhet ta fitojmë edhe betejën në fushën e gjelbër kundër Anglisë. Krenar me kombëtaren tonë dhe tifozët e flaktë. Përpara Kosova! HTH

Publiée par Hashim Thaçi sur Dimanche 17 novembre 2019

06/30/2020 11:43

Gruaja e Sabri Fejzullahut, emocionohet nga fjalimi i presidentit Thaçi