Lajme

Thaçi: KEK-u po e përmbyll një vit me plotë suksese

12/31/2019 16:11
nga:B. D

Drejtori Korporatës Energjetike e Kosovës (KEK), Njazi Thaçi, ka uruar të gjithë punëtorët dhe qytetarët e Kosovës me rastin e Vitit të Ri.

Ai përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook vitin 2019 e ka vlerësuar me plotë suksese.

Ky është postimi i tij i plotë:

Po e mbyllim vitin me plotë suksese e të arritura në KEK. Këtë natë festive dua t’ia uroj së pari atyre që edhe sonte e presin ndërrimin e mot-moteve në krye të detyrës, në vendet e punës,

Gjithë punëtorëve të Korporatës,

Qytetarëve të Republikës së Kosovës,

Dhe gjithë shqiptarëve në botë!

Urime!

Gëzuar 2020!

Me respekt,

Njazi Thaçi

Po e mbyllim vitin me plotë suksese e të arritura në KEK. Këtë natë festive dua t’ia uroj së pari atyre që edhe sonte…

Publiée par Njazi Thaqi sur Mardi 31 décembre 2019

08/19/2020 10:25

Punëtorët e KEK-ut këmbëngulin në miratimin e projektligjit për rimëkëmbje ekonomike