Thaçi flet për seancën e 3 shkurtit: Kosovës i duhet qeveri stabile dhe efikase

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka vizituar sot shtatoren e heroit, Zahir Pajaziti në 23 vjetorin e rënies së tij. Duke vlerësuar lartë jetën dhe veprën e ushtarëve të UÇK-së, Thaçi para mediave foli edhe për zhvillimet e fundit politike, me theks të veçantë seancën e 3 shkurtit ku pritet të votohet qeveria në Kuvendin … Continue reading Thaçi flet për seancën e 3 shkurtit: Kosovës i duhet qeveri stabile dhe efikase