Thaçi akuzon sërish Kurtin, e quan frikacak, djallëzor dhe i padinjitet

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka vazhduar akuzat ndaj kryeministrit Kurti. Ai përmes një shkrimi në “facebook”, e ka quajtur Kurtin, djallëzor, të padinjitet dhe frikacak. I pari i vendit tutje, ka thënë se Kurti po angazhohet për shkatërrimin e aleancave historike. Thaçi u shpreh se Kurti qëndrimin kundër amerikan e kishte mbjellur në kohën … Continue reading Thaçi akuzon sërish Kurtin, e quan frikacak, djallëzor dhe i padinjitet