Showtime

Teuta zbulon se a pi ndonjëherë kafe me Bleron dhe Afronën

10/28/2017 16:24
nga:M H

Aktorja Teuta Krasniqi dhe këngëtari Blero Muharremi që nga ndarja e tyre janë bërë bujë në mediet shqiptare.

E kjo ndodhi mes tyre, vazhdon akoma të jetë e përfolur edhe sot, edhe pse kanë kaluar vite nga ndarja, shkruan lajmi.net E ftuar në emisionin ‘Mirage’, Teuta është pyetur se çfarë kontakti ka sot me Bleron dhe Afronën. E përgjigjen e saj, e keni në minutën e 9:10 të videos më poshtë.

06/17/2018 07:27

Ky është “Luftëtari’ i Putinit që nuk do të mundet nga askush! Ushtria ruse e pamposhtur?