Showtime

Teuta Krasniqi ia shpreh publikisht dashurinë bashkëshortit

05/16/2019 16:05
nga:Natyra

Ajo gjithmonë prononcohet të jetë tejet e lumtur me martesën e saj me bashkëshortin Adonis Morinën.

Çifti sot kanë përvjetorin e lidhjes së tyre, ndërsa Teuta Krasniqi – aktorja e njohur kosovare – është kujdesur për një urim në Instagram.

Duke publikuar një fotografi nga pushimet e përbashkëta, Krasniqi i ka shprehur edhe dashurinë bashkëshortit të saj publikisht.

“Ti je e sotmja ime dhe të gjitha të nesërmet e mia. Urime përvjetorin. Të dua jetë”, ka shkruar Teuta për bashkëshortin, nga martesa me të cilin ka edhe një vajzë.

07/22/2019 00:35

Ky është emri i serbit që u arrestua në Lipjan për krime lufte