Showtime

Teta Gjyli në spital, ‘vizitohet’ nga Haradinaj dhe Veseli

10/10/2017 10:11
nga:N S

Kryeministri aktual i vendit Ramush Haradinaj dhe kryetari i kuvendit Kadri Veseli gjatë kohës së fushatës për zgjedhjet nacionale vizituan njërin nga spitalet në vend.

E njërës prej fotografive të realizuar atje aktori i njohur Osman Azemi i ka shtuar edhe një të veten në rolin e ‘Teta Gjylit’ ku shihet e shtrirë në spital, shkruan lajmi.

‘Pa koment’ ka shkruar Osmani përkrah fotografisë ndërsa me të qeshura i janë përcjellë komentet nga ndjekësit.

05/16/2017 17:35

Episodi i ri “Egjeli” nga Stupcat: Teta Gjyli gjen punë dhe bëhet e pavarur, Liki takon Cocin pas shumë kohësh (Video)