Lajme

Tërmeti në Shqipëri, 26 foto që bënë jehonë në mediat botërore

11/26/2019 18:20
nga:Natyra

Termeti i shkaktuar sot në Shqipëri ka tronditur të gjithë.

Deri më tani, janë raportuar 20 të vdekur dhe qindra viktima, shkruan GazetaBlic.

Krahas raportimevenga mediat në Shqipëri dhe Kosovë një gjë të tillë e kanë bërë edhe mediat e huaja. Me disa fotografi të publikuara ato kanë treguar gjendjen e Shqipërisë.

Më poshtë GazetaBlic, ua sjell 26 momente nga termeti në Shqipëri që mediat botërore kanë arritur t’i fotografojnë.

/GazetaBlic./


02/02/2019 00:05

‘Lufta’ sekrete e Ramush Haradinajt dhe Kadri Veselit për grevën e SBASHK-ut