Showtime

‘Tepër style. P.s qatë çantë mshefe prej meje mos ta shoh’, ojj Norë ndalu moj, eskalon këngëtarja

09/14/2020 22:06
nga:N S

Era edhe pse nuk është aktive me postime në Instagramin e saj merr pëlqime të shumta dhe komente.

Prej 1,5 milionë ndjekësve komentohet edhe nga motra e saj, Nora, shkruan GazetaBlic.

Në imazhet e fundit, Nora ka shkruar një koment në foton e motrës me të cilin ka marrë vëmendjen edhe të fansave që e kanë cilësuar si të tepruar e disa koment klasik i një motre.

‘Omg skom fjale .. 😱 Bukuri,klase dhe teper style. Ps qate qante mshefe prej meje mos ta shoh 😂😝♥️’, shkruan Nora në foton e Erës.

View this post on Instagram

Mia Wallace but make it blonde

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

/GazetaBlic/

10/20/2020 08:56

Rikthehet Era Istrefi në Instagram, pozon pa reçipeta dhe bën gjestin e pahijshëm