Uncategorized

Tefal vjen me 20% Zbritje ONLINE në Ebaa

08/05/2020 18:49
nga:A. R.

Vetem ne kete jave Zbritje 20% ne te gjithe artikujt e brendit Tefal

E-baa sjell tek ju Asortiman te gjere te brendit francez me kualitet dhe qendrueshmeri te larte te produkteve, me mundesi zgjedhje duke filluar nga tigan, tenxhere, hekur per hekurosje, friteza, toster dhe shume artikuj te tjere te nevojshem per nje ambient shtepiak.

TOP Produkte me TOP Çmime !

Blej direkt të gjithë Artikuj nga brendi Tefal në këtë Link: https://bit.ly/31kA4VF

Shkarkoni aplikacionin per Android dhe Iphone https://bit.ly/2YhONQR dhe kape zbritjen me nje klik!

https://youtu.be/-2X9DxUo8PM  ( shfaqet Video ne Fund nga ky link )