Lajme

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, një i vrarë, një tjetër i plagosur

03/02/2020 19:27
nga:Gazeta Blic

Disa të shtëna me armë zjarri janë shënuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit.

Ngjarja është shënuar në zonën e Shkozetit, ku dyshohet për një person të vrarë dhe një tjetër të plagosur.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për të hedhur dritë mbi gjithë sa ka ndodhur.

Nuk dihen ende rrethanat e krimit të rëndë, për shkak se ka vetëm disa minuta që ka ndodhur.

03/22/2020 13:43

Edhe një i infektuar në Durrës, nuk tregoi datën reale të hyrjes në Shqipëri