Showtime

Të rejat e fundit nga Loredana Zefi, çka po pretendon reperja?

08/13/2020 13:54
nga:N S

Loredana Zefi vazhdon të jetë një nga emrat e komentuar në median rozë gjermane.

Sipas gazetës ‘20 minutten‘ thuhet se do të jetë pjesë  e jurisë së spektaklit të talenteve ‘Deutschland sucht den Superstar’, shkruan GazetaBlic.

RTL si fillim ka hedhur poshtë emrin e Loredanës, të paktën për këtë sezon por ende nuk dihet.

Zëdhënësi i RTL, Anke Eickmeyer njoftoi se emrat e jurisë do të shpallen brenda ditëve të ardhshme.

Ndryshe, Loredana nuk ka qenë aktive së fundi me postime në platformat e saj sociale dhe projekte muzikore.

 

/GazetaBlic/

09/23/2020 17:13

Loredana Zefi imazh i revistës gjermane, ky është çmimi veshjes së saj