Lajme

Të ‘pavarurit” e VV nuk po marrin pjesë në seancë

03/14/2018 16:34
nga:Q F

Grupi i deputetëve që kanë qenë në Vetëvendosje e që nga sot janë formuar si grup i pavarur prej 12 personave nuk po marrin pjesë as në seancën plenare në sesionin e pasdites.

Ulëset e Dardan Molliqajt, Visar Ymeri, Dardan Sejdiu dhe deputetët tjerë janë të zbrazëta kur në Kuvend po mbahet debat parlamentar.