Showtime

A do të martohet këtë verë Samanta Karavella?

02/25/2018 10:14
nga:A. R.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella është më hermetike sa i përket jetës private, shkruan Gazeta Blic.

Përveç karrierës së bujshme profesionale këngët e së cilës bëhen hite të mëdha gjithnjë,  jeta private e saj nuk është edhe aq e përfolur. E për këtë, Samanta ka treguar se primare ka muzikën dhe nuk është e përkushtuar në ndonjë gjë tjetër. Në një intervistë për ‘Prive’, tregon se ka në plan të martohet por jo tani.

Për më shumë, ndiqni intervistën e mëposhtme.

Duhet theksuar se Karavella është në përgatitje të projektit më të ri në bashkëpunim me artistin, Ermal Fejzullahu. /GazetaBlic./

08/02/2020 17:06

Më 2019 në Kosovë, 815 çifte të shkurorëzuar, shumica pas një viti martesë