Showtime

Të ftuarit VIP në dasmën mbretërore të Princ Harry-t me Meghan Markle

05/16/2018 15:07
nga:L I

Princi Harry dhe Meghan Markle kanë vendosur të thonë “PO” përpara mysafirëve që kanë zgjedhur të jenë pjesë e dasmës së tyre të shtunën në Londër, Angli.

Edhe pse lista e të ftuarve nuk u konfirmua kurrë, ka fjalë se shumë të famshëm do të jenë pjesëmarrës gjatë kësaj ceremonie madhështore.

Princ Harru dhe Meghan Markle

Më poshtë ua tregojmë disa të famshëm që janë ftuar pasi janë miq të njohur të Princit Harry dhe Meghan Markle.

Priyanka Chopra

The Spice Girls

David & Victoria Beckham

Patrick J Adams

Gabriel Macht

Sarah Rafferty

Serena Williams

Ed Sheeran

Elton John

The Royal Family!

Princ Harry & Meghan Markle Invitation

Ndërkohë, babai i Meghan Markle thuhet se nuk do jetë prezent gjatë dasmës, pasi të hënën ai përfundoi në spital.

Thomas Markle i ka thënë TMZ-së, se ai po përjeton dhimbje të forta gjoks, kjo vetëm 6 ditë pas sulmit në zemër. Ai thotë se dhimbjet janë shkaktuar nga shqetësimi emocional, përcjell Gazeta Blic.

Thomas Markle dhe Meghan Markle

Ai ka treguar se nuk ka dëgjuar nga Meghan që kur TMZ shkroi rreth mos shkuarjes së tij në dasmën e vajzës së tij. Thomas mendon se nëna e Meghanit, ish-bashkëshortja e tij, Doria Ragland, është një zgjedhje e mirë për të dërguar Meghan drejt altarit./Klan Kosova/GazetaBlic

08/06/2018 20:38

Konfirmohet shtatëzania? Ja detaji që na zbuloi dukesha dhe Princi Harry se do të bëhen prindër…