Të ‘fortat’ e Tiranës – Pasi u rrahën, tani Einxhel Shkira ka disa fjalë drejtuar Kejvina Kthellës?

Ditë më parë në media u raportua se Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë përleshur me moderatoren Einxhel Shkira, shkruan GazetaBlic. Sherri ka degjeneruar në përleshje fizike, ndërsa ngjarja ka ndodhur pranë shtëpisë së Einxhelit në Liqenin e thatë. Dëshmitarët kanë treguar se dy mikeshat e kanë rrahur moderatoren, dhe pas kësaj Einxhel ka bërë … Continue reading Të ‘fortat’ e Tiranës – Pasi u rrahën, tani Einxhel Shkira ka disa fjalë drejtuar Kejvina Kthellës?