Showtime

Të fluturosh plot stil si Cristiano Ronaldo

12/07/2017 15:20
nga:FL.B

Cristiano Ronaldo po shijon jetën private, edhe pse me vështiërsi po gjenë golat këtë sezon në kampionatin spanjoll.

Superylli i Real Madridit ka shijuar kohën e lirë nga angazhimet me klubin mbretëror.

Flying in style!!👌🏽🔛

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Ai ka postuar një foto në rrjetin social Instagram duke u ngjitur në aeroplanin e tij.

Ronaldo shihet plot stil me kapelë të bardhë e këpucë sportive të bardha nga Nike të kostumizuara nga vet Ronaldo.

Linja e veshjeve është e tij dhe ai duket plot stil, e madje ka shkruar në postimin e tij se është tipikë për të “të fluturosh me stil”.

My AF1 CR7’s launch today on the Nike SNEAKRS app! #AF1#CR7 Go to Nike.com/SNEAKRS

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Ylli i Realit është në lidhje me Georgina Rodriguez, e cila është shtatzënë.

Ky do të jetë fëmiu i dytë për Ronaldon. teksa tashmë djali i tij i vogël, Cristiano Jr, ka filluar të tregojë talentin e tij në futboll.

10/22/2018 13:41

Befasia e ditës, Ibrahimovic në Real Madrid