Cool

Të dehur, gati të zhveshur e në polici. Kështu e pritën 2018-ën londinezët

01/01/2018 14:24
nga:Gazeta Blic

Britanikët kanë pritur 2018 të ngjirur dhe me veshje verore në rrugët e mbushura plot me njerëz, ku nuk kanë munguar dhuna dhe grindjet e zhurmshme.

Nga pamjet e publikuara nga tabloidi “Daily Mail” shumë femra duket sikur e kanë pritur Vitin e Ri me veshje tepër të lehta duke i lënë shumë pak vend imagjinatës.

Dhe ndërsa pijet e shumta të konsumuara nëpër klube dhe lokalet e natës kanë bërë punën e tyre, dhuna ka shpërthyer në shumë vende.