Showtime

Tayna pozon pa sytjena

10/13/2019 22:19
nga:Y I

Tayna i ka hequr sytjenat dhe duket tejet joshëse në foton e fundit.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka arritur që me suksese në muzikë të bëhet një ndër emrat më të komentuar të momentit.

E tani kur ka filluar të bëhet aktive edhe në rrjete sociale, postimet që bën marrin vëmendje pasi ajo duket tejet joshëse.

Para disa minutash rep-artistja shqiptare e ka publikuar një foto të re në të cilën shihet se nuk ka veshur fare sytjena.

 

View this post on Instagram

 

??‍♀️ per ?

A post shared by Tayna (@tayna) on