Showtime

Tayna pozon joshëse për festë dhe thotë se është ‘bakllava’ që ju nevojitet

05/24/2020 13:17
nga:N S

Tayna publikoi foto super provokuese e veshur me bluzë me dekolte të hapur.

Reperja Tayna zgjodhi të urojë ndjekësit përmes një imazhi atraktiv, ku edhe tregon ndryshimin e ri në pamje.

Ajo kishte veshur një palë xhinse dhe bluzë me ngjyrë portokalli, në të cilën kishte vënë në plan të parë gjoksin.

View this post on Instagram

The bakllava you need

A post shared by Tayna (@tayna) on

Në mbishkrimin që ia la fotos, reperja shkruan “Bakllava që ju nevojitet”, ndërsa pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve.

Në një tjetër imazh, Tayna uroi Fitër Bajramin duke shkruar “Urime festa e Fiter Bajramit te gjitheve”.

Kujtojmë se Tayna këto ditë po qëndron në Zvicër, për të finalizuar videoklipin e këngës së re.
/Lajminet

07/07/2020 18:44

Tayna i rikthehet palestrës, reklamon të pasmet duke ushtruar