Showtime

Tayna poston momente nga klipi i ri që mban vulën e gjigandit Sony Music

07/11/2020 10:41
nga:L I

Tayna do na e bëjë këtë verë edhe më të bukur. Dy muaj pasi publikoi këngën “A jo”, këngëtarja kosovare ka gati një tjetër projekt dhe mesa duket do i “vërë flakën” rrjetit.

Vetë Tayna ka ndarë detaje nga kënga e re në Instagram, duke bërë të ditur se hiti i ri i kësaj vere do të titullohet “Bass”.

Ajo ka treguar një fragment të këngës e cila duket tepër ritmike, ndërsa zbulon edhe datën e publikimit.

“Bass” lançohet këtë të dielë në orën 16:00″.

View this post on Instagram

T'dielen n'ora 16:00 "Bass" 🔥

A post shared by Tayna (@tayna) on