Showtime

Tayna me veshje ekstravagante, publikon fotografi nga hapja e sezonit të koncerteve

06/28/2020 21:39
nga:M K

Rep-artisja e njohur shqiptare, Tayna, ka dëshmuar se gjithmonë po e thyen akullin sa i përket industrisë muzikore.

Kjo, jo vetëm se ka është bërë sensacion përmes interpretimit të këngëve, por edhe me mbajtjen e koncerteve shkruan Telegrafi, përcjell GazetaBlic.

Ani pse në kohë të pandemisë coronavirus, Tayna është një prej artisteve të para që ka mbajtur koncert në Zvicër.

View this post on Instagram

back to the hustle

A post shared by Tayna (@tayna) on

Nga po i njëjti vend ai ka sjell një fotografi atraktive, ndërsa shihet me veshje ekstravagante dhe me një stil krejtësisht ndryshe.

Me flokë ngjyrë të gjelbër e të përzier me të hirit, Tayna ka vënë në plan të parë linjat trupore, të arritura përmes ushtrimeve në palestër.

View this post on Instagram

gjith bohet cka/qysh/kur un du.

A post shared by Tayna (@tayna) on

Së fundmi ajo përmes disa fotosesioneve ka paralajmëruar këngën e re, për të cilën nuk ka dhënë detaje të mëtutjeshme.

07/07/2020 18:44

Tayna i rikthehet palestrës, reklamon të pasmet duke ushtruar