Showtime

Taulant Xhaka tregon një pjesë të shtëpisë së tij luksoze

11/08/2018 16:28
nga:L I

Ai padyshim është njëri nga futbollistët më të pëlqyer nga shqiptarët, shkruan GazetaBlic.

Mesfushori i Kombëtares shqiptar dhe klubit zviceran Basel, Taulant Xhaka ka treguar pjesë të shtëpisë së tij.

Ai ka publikuar në Instagram një fotografi, ku shihet një kënd i shtëpisë e që po duket tejet luksoz.

Mesfushori i Kombëtares u fejua këtë vit, më saktë në muajin janar me Arbnora Nuredinin.

Një fejesë kjo tejet modeste ku çifti e realizuan në shtëpinë e tyre bashkë me të afërmit e tyre të ngushtë./Gazeta Blic