Showtime

Taulant Xhaka po feston ditëlindjen: Zoti dhe gruaja ime më dhanë dhuratën më të bukur, djalin

03/28/2020 10:53
nga:L I

Sot është një ditë e veçantë për futbollistin Taulant Xhaka, shkruan GazetaBlic.

Data 28 mars shënon ditëlindjen e tij, e këtë e ka bërë të ditur vet ai.

Por, kjo ditëlindje ë gjen më ndryshe atë, pasi vetem ditë më parë ai u bë baba i një djali të quajtur Klevis.

“Sot është ditëlindja ime. Zoti dhe gruaja ime më dhanë dhuratën më të bukur dhe kjo ishte ti djali im. Faleminderit që më ke bërë babanë tënd. Ju keni një nënë të bukur të bukur, një baba që do t’ju mbrojë përgjithmonë. Unë ju dua dhe nënën tuaj pa kushte”, ka shkruar Taulant Xhaka.

/GazetaBlic

View this post on Instagram

Today is my birthday. God and my wife gave me the most beautiful gift and that was you my son. Thank you for making me your dad. You have a strong beautiful mother, a father who will protect you forever.I love you and your mama unconditionally. @__arbnoraaaaaa__ Heute ist mein Geburtstag. Gott und meine Frau gaben mir das schönste Geschenk und das warst du mein Sohn. Danke, dass du mich zu deinem Vater gemacht hast. Du hast eine starke schöne Mutter, einen Vater, der dich für immer beschützen wird. Ich liebe dich und deine Mutter bedingungslos. Sot është ditëlindja ime. Zoti dhe gruaja ime më dhanë dhuratën më të bukur dhe kjo ishte ti djali im. Faleminderit që më ke bërë babanë tënd. Ju keni një nënë të bukur të bukur, një baba që do t'ju mbrojë përgjithmonë. Unë ju dua dhe nënën tuaj pa kushte.

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on