Showtime

Taulant Xhaka në çaste romantike me të dashurën në një super vilë për Krishtlindje (Foto)

12/22/2017 17:56
nga:FL.B

Taulant Xhaka është një ndër lojtarët më të suksesshëm shqiptar.

Pos jetës prej një futbollisti, mesfushori ka edhe një jetë private dhe sentimentale.

Herë pas here ai publikon imazhe në rrjetet sociale me të dashurën, bukuroshen Arbnorën.

Duket se për festën e Krishtlindjes, ai ka zgjedhur të kalojë një në vilë luksoze që ka edhe pishinë.

Ai ka zbuluar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram prej vilës se ku po i kalon çastet romantike.

Vila shihet se ka një kaminë, pishinë me avull dhe gjendet në alpet zvicerane, përkatësisht në Ennetburgen.

Ndryshe, Xhakën do ta shohim edhe në vitin e ardhshëm teksa vesh fanellën e skuadrës së Baselit.

 

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat